< Zpět na výpisDOLCE GABBANAThe One for Men EDT Tester

mimořádná akce, výjimečná cena

Skladem
100ml
1001 Kč

Vyprodáno
50ml

DOLCE GABBANA / The One for Men

Dárková sada - doporučujeme pro výhodnou cenu:

Co je to tester?

Nákupem testeru ušetříte, protože neplatíte drahou ozdobnou krabičku. Testery jsou v podstatě stejné zboží jako parfémy, s tím rozdílem, že nemají komerční ozdobnou barevnou krabičku či ozdobnou krytku rozprašovače. Obvykle jsou zabalené pouze v bílé nepotištěné krabičce, díky tomu je jejich cena výhodnější. Obsah je pochopitelně zcela totožný. Pokud kupujete parfém pro sebe a krabičku po otevření vyhazujete, doporučujeme koupit právě tester. V případě, že kupujete zboží jako dárek, doporučujeme koupit parfém ve standardním balení tj. v pěkné ozdobné komerční krabičce.

Nadčasová klasika s moderními prvky, která nepostrádá eleganci a smyslnost - právě taková je nová pánská vůně Dolce&Gabbana The One for Men - perfektní partner pro populární dámskou The One.
The One for Men je ryzím koncentrátem elegance a smyslnosti, který nepostrádá klasickou koncepci s pečetí modernosti, což z ní činí lehkou a přitom poutavou vůni charakterizovanou kořenitě orientální harmonií tabáku a rafinovaného boisé tónu.

Složení
Hlava - grapefruit, koriandr, bazalka
Srdce - zázvor, kardamom, květy pomerančovníku
Základ - cedrové dřevo, ambra, tabák

Akce a slevy k tomuto produktu?

Chci být informován e-mailem o akcích a slevách: